lv:Cars:CUPRA Range:CUPRA Born:Be informed & Test Drive CUPRA BORN cupra-born-k11 LV/LV
[Please Fill Up the data to see the component]
WOULD YOU LIKE TO BE ONE OF THE FIRST TO TEST DRIVE THE CUPRA BORN?

Choose the dealership you want to test it at

Data Protection Basic Information of the Data Controller

Data Controller
CUPRA, S.A.

Purposes
Manage your request and contact you to fulfil your specific request/enquiry/claim.

Legitimacy
Consent of the data subject.

Recipients
SEAT may communicate your personal data to the Representative in your country or to the Authorised Service. This might involve a communication of your personal data to Representatives and/or Authorised Services which are located outside the EEA.

Right of data subjects
You have the right to withdraw your consent at any time, to oppose the processing, to access, rectify and suppress the data, as well as other rights which are detailed in the Privacy Policy, by written request addressed to SEAT, S.A - International Customer Care.

Additional information
Additional information can be found in the Privacy Policy.

*Lielas ietilpības akumulators ar 77 kWh (548 km nobraukuma rezerve) un stūre ar papildu pogām būs pieejams 2022. gadā.

CUPRA Born ir automobilis prototipa stadijā, kas pagaidām nav nopērkams un gaida tipveida apstiprinājuma saņemšanu. Norādītās cenas un tehniskie dati ir aptuveni un var mainīties. Pieejamā jauda (kW) un automobiļa paātrinājums ir atkarīgs no akumulatora uzlādes līmeņa un tā temperatūras attiecīgajā brīdī. Automobiļa attēliem ir tikai ilustratīvs un informatīvs raksturs, un tie var neatbilst produktam pēc galīgā apstiprinājuma.

Precīza Jūsu automobiļa nobraukuma rezerve var būt atkarīga no dažādiem faktoriem, tostarp no maršruta, laikapstākļiem, automobiļa noslodzes (pasažieriem un bagāžas), akumulatora vecuma un stāvokļa, papildaprīkojuma (vieglmetāla diskiem, riepām u.c.), papildu enerģijas patērētāju, piemēram, apsildes, gaisa kondicionēšanas un sēdekļu apsildes, lietošanas, kā arī no Jūsu braukšanas stila. Norādītā nobraukuma rezerve ir provizoriska vērtība, kas aprēķināta saskaņā ar WLTP regulu, kurā ir paredzēti standarta testu apstākļi, kas jāievēro visiem automobiļu ražotājiem. Tas nodrošina, ka saskaņā ar šo regulu aprēķinātās vērtības ir salīdzināmas visiem automobiļiem.