lv:Lifestyle:Quality Leather Bag LV/LV

TRAKATAN īpaši CUPRA

Dizains atvieglo dzīvi

Kāda ir Jūsu kvalitatīvo ādas somu koncepcija? Kāda ir Jūsu zīmola filozofija?

Es personīgi labprātāk izvēlos lietotu somu nekā jaunu. Mums nepatīk mākslīgi "nobružāti" priekšmeti, mēs dodam priekšroku īstām lietām. Kaut kas, ko mēs nēsājam, stāsta par to, kur mēs esam bijuši. Unikālu stilu ādas izstrādājumiem var piešķirt tikai laiks. Un mēs ticam, ka ir ekoloģiski ražot kvalitatīvus izstrādājumus, kas kalpo ilgi.

CUPRA tic, ka izsmalcinātība nozīmē augstu kvalitāti. Vai Jūs piekrītat?

Augsta kvalitāte ir luksuss. Augsta kvalitāte prasa laiku. Laiku, lai izpētītu, atrastu vislabākos materiālus, izveidotu dizainu, izgatavotu, izmēģinātu un pilnveidotu detaļas, kas paceļ produktu jaunā līmenī. Cienot laiku, gala rezultāts ir kvalitatīvs un izsmalcināts produkts. Vai Jūs būtu ar mieru nogaršot kūku, kas cepta tikai 10 minūtes, zinot, ka tā ir jācep 20 minūtes? Laiks ir meistarības pamatā.

CUPRA tic, ka izsmalcinātība un meistarība iet roku rokā. Ko par šo kombināciju sakāt jūs?

Mūsu produkti ir izsmalcināti, jo visa mūsu ražošana notiek Itālijā, mūsu nelielajā TRAKATAN darbnīcā Turīnā. Mēs atlasām vissmalkāko miecēto ādu un pievēršam īpašu uzmanību vissīkākajām detaļām, ieskaitot iepakojumu. Visas šīs lietas ir neatņemamas izsmalcināta, kvalitatīva produkta sastāvdaļas. Jums taisnība – izsmalcinātībai un meistarībai vienmēr būtu jāiet roku rokā.

"Lai laiks izveido Jūsu somu" ir mūsu devīze

No kādiem materiāliem jūs izgatavojat savas ādas somas? Un kādi tika izmantoti CUPRA capsule kolekcijas somām?

Mēs izgatavojam ādas izstrādājumus, tātad mūsu specializācija ir ādas apstrāde. CUPRA vajadzībām mēs izstrādājām ādu vara krāsā, kas ir viens no zīmola raksturīgajiem elementiem. Mēs arī izveidojām tehnisku komponentu, kas ļāva padarīt kolekcijas lielāko somu vieglāku.

Kādas CUPRA capsule kolekcijas ādas somu detaļas Jūs vēlētos īpaši izcelt?

Piemēram, ādu. TRAKATAN darbnīcā ar augu izcelsmes vielām krāsotā un laminētā vara krāsas āda tiek rīvēta, spiesta un presēta. Mēs nevēlamies ādu, kas izskatās gluda un monotona, tāpēc mēs apstrādājam materiālu, līdz iegūstam kaut ko īpašu un unikālu. Un tikai CUPRA produktiem mēs ar rokām iegravējam ādā līnijas, kas viedo unikālo CUPRA logotipu.

"Kaut kas, ko mēs nēsājam, stāsta par to, kur mēs esam bijuši."

Kādas trīs lietas jūsuprāt šādā somā varētu nēsāt CUPRA īpašnieks?

TRAKATAN produkti kļūst par sabiedrotajiem uz mūžu, mūsu klienti šajās somās liek daļu no savas dzīves. Katra dzīve ir unikāla tāpat kā katrs cilvēks, un mūsu somas pielāgojas to īpašniekiem. Visu nosaka unikalitāte. Mūsu klienti ir ļoti individuāli savā izvēlē, tāpēc ir grūti nosaukt trīs lietas, kas viņiem varētu būt somā.

Kādu vēstījumu jūsuprāt pauž jūsu produkti, kad tie redzami cilvēkiem rokās?

Unikalitāti, izsmalcinātību un kvalitāti. Mūsu kvalitatīvu ādas somu dizains ir unikāls, tās neseko tendencēm un lepojas ar savu stilu. Izsmalcinātība slēpjas detaļās. Mūsu klienti patiesi novērtē kvalitāti, kad soma jau kādu laiku ir lietota. Mēs ražojam somas, kas kalpo mūžīgi, ar laiku paliek tikai labākas un kļūst par Jūsu "draugu" uz mūžu.

Kā jūsuprāt jūsu zīmols un produkti atspoguļo CUPRA garu?

TRAKATAN modes pasaulei nozīmē to pašu ko CUPRA automobiļu pasaulei. Divi augoši, mūsdienīgi uzņēmumi ar milzīgu potenciālu piedāvāt kvalitatīvus produktus prasīgiem klientiem, kuri vērtē kvalitāti un unikalitāti augstāk par zīmola nosaukumu. Cilvēki ar savu raksturu, kuri izdara paši savu izvēli un neseko pārejošām tendencēm. TRAKATAN un CUPRA kopīgās vērtības ir unikalitāte, izsmalcinātība un kvalitāte.