Līdz pat:
547
km*
Līdz pat (250 kW):
340
ZS*
0–100 km/h:
5,6
s
Transmisija:
Divi motori, pilnpiedziņa

Pašizpausmes iemiesojums

Inovāciju līderis

Sportisko izskatu papildina izgaismoti CUPRA logo priekšā un aizmugurē un aizmugures gaismas visā virsbūves platumā.

Interior view of the CUPRA Tavascan with Y-bone console

Īsts spēks – kā no iekšpuses, tā no ārpuses

Moderna Y formas viduskonsole Dark Ice Metal krāsā un Dark Night mikrošķiedras kausveida sēdekļi piešķir braukšanai sportisku raksturu.

SAVU CUPRA TAVASCAN

Izvēlieties savam stilam atbilstošu ārējo krāsu, apmali un interjeru.

Krāsas

Diski

Salona dizains

JAUNA VEIKTSPĒJAS DEFINĪCIJA

The new CUPRA Tavascan VZ tavascan blue colour charging

Elektrificējošas spējas

Jaunais CUPRA Tavascan piedāvā revolucionāri jaunu braukšanas pieredzi un pārvietošanās brīvību pilsētā ar izsmalcinātību. Ar nobraukuma rezervi līdz 547 km* pilnībā elektriskā režīmā un iespēju tikai 7 minūšu** laikā uzlādēt akumulatoru, lai tā pietiktu 100 km nobraukšanai, tas sniedz pārliecību doties tālāk.

VISA UZMANĪBA BRAUCIENAM

New CUPRA Tavascan Blue Metallic with Travel Assist and Adaptive Cruise Control (ACC)

Brauciet drošāk

Aizsardzība no visām pusēm. Travel Assist apvieno adaptīvo kruīza kontroli ar joslu palīgsistēmu Plus, lai palīdzētu ievērot braukšanas joslu un drošu distanci līdz citiem transportlīdzekļiem. Kopā ar joslu maiņas asistentu sistēma uzrauga apkārt notiekošo un neļauj pārkārtoties citā braukšanas joslā, ja to nav droši darīt.

CUPRA Tavascan blue colour with 21 inch copper and black covers wheels

Novietošana stāvvietā bez raizēm

Jūsu Tavascan prot iebraukt stāvvietā daļēji autonomi, pateicoties apmācāmajai stāvvietas palīgsistēmai, kas iemācās kustības trajektoriju regulāri izmantotās stāvvietās, un tālvadības stāvvietas palīgsistēmai, kas ļauj veikt manevrus, izmantojot viedtālruni, un ir piemērota lietošanai šaurās stāvvietās.Tavascan Endurance

Raksturs un veiktspēja, kam nav robežu.

Tavascan Endurance
Līdz pat:
547
km*
Līdz (210 kW):
286
ZS*
0–100 km/h:
6,8
s*
Tavascan VZ

Tūlītējam jaudas un emociju pieplūdumam.

Tavascan VZ
Līdz pat:
517
km*
Līdz (250 kW):
340
ZS*
0–100 km/h:
5,6
s*

*CUPRA Tavascan pagaidām nav nopērkams un gaida homologācijas apstiprinājuma saņemšanu. Norādītajiem tehniskajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs, un tie var mainīties. Pieejamā jauda (kW) un automobiļa paātrinājums ir atkarīgs no akumulatora uzlādes līmeņa un tā temperatūras attiecīgajā brīdī. Attēliem ir tikai ilustratīvs un informatīvs raksturs, un tie var neatbilst sērijveida automobilim.

 

Automobiļa nobraukuma rezerve elektriskajā režīmā ir atkarīga no dažādiem faktoriem, piemēram, apkārtnes reljefa, laika apstākļiem, automobiļa noslodzes (braucēji + bagāža), akumulatora vecuma un stāvokļa, uzstādītā papildu aprīkojuma (diskiem, riepām u.tml.), enerģijas patērētāju (piemēram, sildītāja, gaisa kondicionēšanas vai sēdekļu apsildes) lietošanas un no braukšanas stila. Norādītajai autonomijai ir provizorisks raksturs, un tā ir aprēķināta saskaņā ar WLTP regulu, kas nosaka standarta testēšanas nosacījumus visiem ražotājiem, lai saskaņā ar šo regulu aprēķinātās vērtības būtu salīdzināmas starp visiem automobiļiem.

 

**Uzlādes ilgums var būt atkarīgs no šādiem faktoriem: āra un akumulatora temperatūras, Jūsu lādētāja sistēmas maksimālā sprieguma un stāvokļa, kā arī no akumulatora stāvokļa un citu automobiļa elektroierīču lietošanas uzlādes laikā.