lv:Services:CUPRA Specialist LV/LV

CUPRA Speciālisti

Unikāla autosalonu koncepcija

Pilnvērtīgi iepazīsti visu, ko piedāvā CUPRA, pie CUPRA speciālistiem visā pasaulē.

CUPRA eksperti

Viss sākas ar CUPRA Master – Tavu kontaktpersonu saistībā ar visiem jautājumiem, vietējām akcijām un pasākumiem.  CUPRA Master ir rūpīgi izraudzīts un apmācīts un ne tikai labi pārzina mūsu produktu klāstu, bet arī pārstāv mūsu zīmola nostāju un vērtības. Tavs CUPRA Master arī iepazīstinās ar Tavu CUPRA servisa konsultantu, kurš prasmīgi konsultēs Tevi  par visu nepieciešamo atbalstu Tavam CUPRA automobilim.

Ekskluzīvi pakalpojumi

Kā CUPRA īpašniekam, apmeklējot CUPRA speciālistus, Tev pienākas dažādi ekskluzīvi pakalpojumi, piemēram, maiņas auto, atstājot savu CUPRA servisā, prioritārie apmeklējumi, rezervēta stāvvieta un apkopes pakalpojumi mazāk nekā divu stundu laikā. Mēs arī sazināsimies ar Tevi saistībā ar bezmaksas tehnisko pārbaudi vienu mēnesi pēc automobiļa iegādes.

CUPRA 

Vieta, kas perfekti atspoguļo CUPRA. Vieta, kur mūsdienīgs sportiskums izpaužas ne tikai automobiļu jomā. Šeit Tu atradīsi unikālus dzīvesstila elementus, kas iemieso mūsu mīlestību pret prasmīgi veidotām un izsmalcinātām detaļām – no sadarbības ar citiem zīmoliem līdz dabisku materiālu iedvesmotiem CUPRA aksesuāriem.

Atrodi izplatītāju

Uzzini vairāk jau šodien, sazinoties ar CUPRA dīleri