lv:Lifestyle:CUPRA teams up with MIKAKUS LV/LV

CUPRA x MIKAKUS

Divi zīmoli no Barselonas apvieno spēkus, lai izveidotu jaunu apavu sēriju

Kas ir MIKAKUS?

MIKAKUS radīja domubiedru grupa, ko vieno kopīgas vērtības un aizrautība. Barselonā izveidotais MIKAKUS zīmols iegulda savos produktos maksimālu rūpību un pilnībā tic materiāliem piemītošajam spēkam un tam, ko ar tiem var izdarīt. Tas arī ir atvērts sadarbībai ar radošiem cilvēkiem un zīmoliem, ar kuriem tam ir kopīgas vērtības un kaislība, lai radītu jaunus produktus ar izsmalcinātām un nevainojamām detaļām.

CUPRA piešķir automobiļu dizainam mūsdienīgu sportiskuma vīziju. To ir radījuši cilvēki, kuri vēlas veidot pasauli ap sajūtām un sniegumu, un zīmols par partneriem izvēlas līdzīgi domājošos.

 

Tagad abi zīmoli ir apvienojuši spēkus, lai izveidotu apavu kolekciju. Tie abi augstu vērtē meistarību, strauju un intensīvu dzīvesveidu, katra dzīves brīža izbaudīšanu un vēlas pielietot šīs īpašības funkcionālu un izsmalcinātu produktu radīšanai.

 

Visa uzmanība kolekcijai. 

Šī kopīgā projekta galvenā iedvesma ir CUPRA Formentor – zīmola pirmais ekskluzīvais modelis, kas sastāv no 100% CUPRA DNS. 

CUPRA un MIKAKUS izvirzīja mērķi radīt apavus, kas liek atskatīties, gluži kā to dara aerodinamiskais CUPRA Formentor. Abi unikālie zīmoli ļoti augstu novērtēja iespēju sadarboties un apvienot savas vīzijas, radot neatkārtojamus produktus. 

Tā radās MIKAKUS x CUPRA apavu sērija, kurā ietilpst divi sporta apavu modeļi, kas piedāvā maksimālu komfortu, elegantu siluetu un mūsdienīgu dizainu. Šie ekskluzīvie sporta apavi būs pieejami ar nosaukumu Paddock un Garage. Ikviena šo sporta apavu detaļa ir rūpīgi pārdomāta, vienlaicīgi atspoguļojot CUPRA un MIKAKUS būtību.

Apavu dizainu radīja Edvins Batistini Barselonā, un tie tiek izgatavoti ar rokām Eiropā.

Šai kolekcijai izmantotie materiāli ir augstas kvalitātes āda, neoprēns un audums. Zoles būs izgatavotas no jaunākās paaudzes EVA (etilēnvinilacetāta) un poliuretāna plēves, kas padarīs apavus īpaši vieglus. Sporta apavos tiks izmantotas vismūsdienīgākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu maksimālu komfortu. 

 

Krāsu palete ir izvēlēta, balstoties uz CUPRA Formentor krāsām un MIKAKUS apavu toņu klāstu. Petrol zilā krāsa atgādina Formentor virsbūves krāsu. Papildus tam sporta apaviem būs tumša alumīnija un vara krāsas elementi kā uz Formentor virsbūves un CUPRA logotipā.

Paddock

MIKAKUS x CUPRA Paddock piedāvā jaunu izpratni par dizainu. Šie ērti uzvelkamie sporta apavi ar mūsdienīgu trikotāžas virspusi un masīvu, bet vieglu EVA zoli piedāvā maksimālu komfortu un triecienu slāpēšanu. Tiem ir sasienamas auklas, iekšzole un aizmugurējā cilpa ar zīmola simboliku, kā arī augstas kvalitātes metāla cilpas un ādas detaļas. Lai iegādātos Paddock un CUPRAxMIKAKUS,  apmeklējiet oficiālo MIKAKUS tīmekļa vietni.

Garāža

MIKAKUS x CUPRA Garage ar kvalitatīvu ādas virspusi ir gluda virsma un vulkanizēta tekstūra, kas atgādina CUPRA Formentor salona apdari. Modelim ir noapaļots purngals un priekšējā aizdare ar poliestera auklām un metāla cilpām. Apaviem ir kausveidīga EVA zole, kas sniedz amortizāciju absolūtam komfortam. Garage modelis ir pieejams divās krāsās: Petrol zilā un baltā. Lai iegādātos Garage un CUPRAxMIKAKUS, apmeklējiet oficiālo MIKAKUS tīmekļa vietni.

MIKAKUS aicina tiekties pēc neparastā, pārkāpjot ierastās robežas.