lv:Services:CUPRA CONNECT LV/LV

CUPRA CONNECT

Piekļūstiet tiešsaistes pakalpojumiem ar CUPRA CONNECT lietotni, My CUPRA portālu vai infoizklaides sistēmu.

IEGŪSTI CUPRA CONNECT APLIKĀCIJU

Lejupielādē iOS lietotni

Lejupielādē Android lietotni

IZVEIDO SAVU CUPRA ID

Izveido savu CUPRA ID ir pavisam vienkārši. To vari izdarīt CUPRA CONNECT lietotnē savā viedtālrunī vai My CUPRA portālā.*

Registration%20and%20Creating%20CUPRA%20ID%20on%20a%20smartphone

1. solis

Piesakies, ievadi savu e-pasta adresi un paroli un nospied Izveidot. Tev tiks nosūtīts apstiprinājuma e-pasts pārbaudei.

2. solis

Izvēlies savu valsti un valodu. Izvēlies uzrunas formu un ievadi savu personīgo informāciju.

3. solis

Izveido 4 ciparu PIN kodu, kas nepieciešams dažu funkciju izmantošanai.

4. solis

Apstiprini piekrišanu noteikumiem.

PIEVIENO SAVU AUTOMOBILI

Savieno CUPRA ID profilu ar CUPRA.

woman%20adding%20her%20car%20on%20CUPRA%20CONNECT%20app

1. solis

Ar savu CUPRA ID piesakies CUPRA CONNECT lietotnē, My CUPRA portālā vai infoizklaides sistēmā.

2. solis

Ja piesakies lietotnē vai portālā, spied  "Pievienot automobili" un ievadiet tā VIN numuru.***

3. solis

Apstipriniet pirkuma pasūtījumu, lai varētu vienu gadu bez maksas lietot CUPRA CONNECT.****

PAKALPOJUMU AKTIVĒŠANA

Iekāp automobilī, lai aktivētu pakalpojumus un sāktu izmantot CUPRA CONNECT.

woman%20activating%20infotainment%20screen%20with%20CUPRA%20CONNECT%20app

1. solis

Ieslēdz infoizklaides ekrānu. Pārliecinies, ka privātuma režīms nav maksimālajā līmenī un ka ir pieejami 4G un GPS signāli.

2. solis

Reģistrējies kā primārais lietotājs un nospiediet atslēgšanas pogu vispirms uz vienas atslēgas un tad uz otras.

3. solis

Ar izplatītāja palīdzību iestati savu izvēlēto servisa partneri.

4. solis

Reģistrācija pabeigta. Tagad vari sākt izmantot CUPRA CONNECT priekšrocības.

CUPRA CONNECT biežāk uzdotie jautājumi


VIN (transportlīdzekļa identifikācijas numurs jeb šasijas numurs) ir Tava CUPRA automobiļa unikālais 17 ciparu identifikācijas kods. VIN numurs ir norādīts reģistrācijas dokumentos vai automobiļa vējstikla ārpusē, apakšējā labajā stūrī. Tas būs nepieciešams, lai reģistrētu Tavu automobili un izveidotu CUPRA CONNECT profilu.


S-PIN ir četru ciparu kods, kas izveidots Tavam CUPRA automobilim reģistrācijas procesā. Tas būs nepieciešams, lai aizslēgtu un atslēgtu automobili attālināti, kā arī lai kontrolētu klimata kontroles tālvadību.


Pēc sava CUPRA ID izveides Tu saņemsi e-pastu ar pieprasījumu apstiprināt savu kontu.  Apstiprinājuma e-pasta nosūtīšana var aizņemt dažas minūtes (pārbaudi arī surogātpasta mapi). Atver e-pastu un nospied tajā esošo saiti, lai apstiprinātu savu kontu. Tevi tad pāradresēs uz CUPRA portālu, kurā varēsi pieteikties ar savu CUPRA ID. Kad esi piereģistrējies, Tev ir vēl tikai jāpiereģistrē savs automobilis un jāpiesaista tas savam lietotāja kontam, lai varētu izmantot visas CUPRA CONNECT pakalpojumu priekšrocības.

Ja nesaņem apstiprinājuma e-pastu, sazinies ar CUPRA klientu apkalpošanas dienestu, un mēs centīsimies Tev palīdzēt.


Lai lietotu CUPRA CONNECT, Tev savam lietotāja kontam ir jāpievieno transportlīdzeklis. Lai to izdarītu, piesakies CUPRA CONNECT lietotnē vai tīmekļa vietnē mycupraseat.com/CUPRA un ievadi sava automobiļa VIN (transportlīdzekļa identifikācijas numuru). Šo soli var izlaist, ja ar savu CUPRA ID piesakies tieši infoizklaides sistēmā (skatiet 11. punktu "Aktivēšana automobilī").


Pirmkārt, pārbaudi:

 

- vai ir pieejams labs interneta signāls un datu savienojums

- vai Tava automobiļa VIN numurs ir pareizs

- vai modelis ir saderīgs ar vēlamajiem pakalpojumiem

- vai ir derīga pakalpojuma licence (ja tāda ir)

 

Ja šādā veidā problēmu neizdodas atrisināt, sazinies ar izplatītāju.


Bez reģistrēšanās un pilnas CUPRA CONNECT pakalpojumu aktivēšanas, Tu vari izmantot tikai likumā paredzētos obligātos pakalpojumus (publisko ārkārtas zvanu).


CUPRA uztur datu bāzi ar visiem klientu sniegtajiem personas datiem, kā arī citu informāciju, kas nepieciešama, lai nodrošinātu CUPRA CONNECT pakalpojumus, piemēram, transportlīdzekļa un ģeolokācijas datiem. Visi dati, kas tiek izveidoti, lietojot CUPRA CONNECT pakalpojumus, pieder klientam. Tādējādi datu lietošana ir atkarīga no klienta sniegtas skaidras piekrišanas. 

 

Visa datu lietošana notiek saskaņā ar ES Vispārīgās datu aizsardzības regulas (VDAR) prasībām. Plašāka informācija ir pieejama CUPRA CONNECT konfidencialitātes politikā.

 

Lūdzu, ņem vērā, ka visus datus izmanto tikai CUPRA un tā izplatīšanas un servisa partneri. Dati netiek nodoti trešajām personām komerciālos nolūkos un vairumā gadījumu ir anonīmi (neanonīmi dati tiek lietoti tikai tad, kad tas ir nepieciešams). Šādos gadījumos CUPRA apstrādā datus saskaņā ar stingriem drošības noteikumiem.


CUPRA CONNECT pakalpojumus var izmantot šādos modeļos:

 

- CUPRA Ateca, kas ražoti no 2020. gada septembra

- CUPRA Formentor

- CUPRA Leon


CUPRA CONNECT pakalpojumi būs pieejami Vācijā, Beļģijā, Čehijā, Dānijā, Somijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Francijā, Lielbritānijā, Īrijā, Austrijā, Šveicē, Itālijā, Spānijā, Portugālē, Polijā, Ungārijā, Grieķijā, Kiprā, Nīderlandē, Luksemburgā, Bulgārijā, Rumānijā, Horvātijā, Slovēnijā, Maltā, Slovākijā, Andorā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Serbijā, Albānijā, Maķedonijā, Bosnijā un Hercegovinā, Ukrainā, Melnkalnē un Gibraltārā.

 

Informācija par pieejamību Tavā valstī pieejama  My CUPRA portālā: mycupraseat.com/CUPRA


Bezmaksas izmēģinājuma perioda ilgums var būt atkarīgs no valsts un aprīkojuma līmeņa, bet vienmēr ir vismaz 12 mēneši. Pakalpojuma periods ir piesaistīts Tavam transportlīdzeklim un ir redzams Tavā lietotāja kontā. Pēc bezmaksas izmēģinājuma perioda beigām Tev ir jāpagarina pasūtījums, lai varētu turpināt izmantot pakalpojumu.

 

Informāciju par abonementu cenām un termiņiem skati tālāk:

 

- CUPRA CONNECT audiosistēmai (drošības un apkopes un attālinātās piekļuves funkcionalitāte).  1 gada abonements: 50 EUR vai 2 gadu abonements: 85 EUR

 

- CUPRA CONNECT navigācijas sistēmai (drošība un apkope, attālinātā piekļuve, tiešsaistes infoizklaide un infoizklaides lietotnes*). 1 gada abonements: 135 EUR vai 2 gadu abonements: 225 EUR

 

*Pieejams tikai Leon un Formentor


Aktivēšana automobilī ļauj Tev reģistrēt savu transportlīdzekli, kad atrodies tajā, un piesaistīt to savam CUPRA ID, lai varētu sākt lietot CUPRA CONNECT pakalpojumus. 

 

Reģistrācijas palīgs soli pa solim palīdzēs Tev izveidot CUPRA ID kontu savā transportlīdzeklī, pieteikties, piereģistrēt transportlīdzekli un tad pievienot to garāžai. Reģistrācijas laikā vari iepazīties ar visu nepieciešamo juridisko informāciju (vispārējiem lietošanas noteikumiem, konfidencialitātes politiku) un piekrist CUPRA CONNECT līguma noteikumiem. 

 

Aktivēšana automobilī ir iespējama:

CUPRA Leon un CUPRA Formentor ar mediju sistēmu + un Connect sistēmu + ar navigāciju. Arī CUPRA Ateca ar navigācijas sistēmu.


Vispirms pārbaudi, vai Tavam CUPRA automobilim ir aktīvs interneta savienojums un vai Tavam lietotajam reģistrācijas kodam nav beidzies termiņš (reģistrācijas kods ir derīgs 1 gadu). Ja problēmu neizdodas atrisināt, pamēģini izdzēst transportlīdzekli no savas garāžas My CUPRA portālā un pievienot to vēlreiz. Tu saņemsi jaunu reģistrācijas kodu, kas jāievada transportlīdzeklī.


Infoizklaides sistēmas pakalpojumu pārvaldības un kontroles centra sadaļās vari izvēlēties un pārslēgt dažādus privātuma režīmus.


Ja nozaudē savu ierīci, Tu vari nomainīt paroli, apmeklējot My CUPRA portālu no citas ierīces. Lai lietotu jebkuru no CUPRA CONNECT lietotnes pakalpojumiem, būs nepieciešama jaunā parole. Papildu drošībai vari mainīt lietotnes iestatījumus, lai būtu no jauna jāievada parole, ja 5, 10 vai 15 minūtes kontā netiek veiktas nekādas darbības.


Pirmkārt, pārliecinies, ka Tavā viedtālrunī ir instalēta visjaunākā lietotnes versija. Lai to noskaidrotu, apmeklē Apple App Store vai Google Play Store lietotņu veikalu un uzinstalē atjauninājumus, ja tādi ir.

 

Ja joprojām rodas problēmas ar pieteikšanos CUPRA CONNECT kontā, vari apmeklēt CUPRA ID portālu un izmantot e-pastu, ar kuru reģistrējies, lietotāja vārdu vai mobilā tālruņa numuru, lai identificētos un atiestatītu paroli. Ja problēmu šādi neizdodas novērst, sazinies ar CUPRA SEAT klientu apkalpošanas dienestu, un mēs centīsimies Tev palīdzēt.


Skatīt vairāk

* Piekļuve MyCUPRA Portal būs pieejama drīzumā.

** 17 simbolu kodu var atrast sava auto priekšējā vējstiklā.