lv:Lifestyle:FABIKE for CUPRA LV/LV

FABIKE īpaši CUPRA

Sportiskums uz diviem riteņiem

Kāda ir Fabike filozofija?

Kad mēs sākām domāt par to, ko būtu jāsimbolizē Fabike, mēs nolēmām, ka vēlamies izmantot augsta līmeņa sporta velosipēdu tehnoloģijas, dizainu un priekšrocības un padarīt tās pieejamas pilsētas braucējiem. Tas ir pilsētas velosipēds, kas neliktu vilties pat visprasīgākajiem šosejas velosportistiem.


Kas iedvesmoja jūs izgatavot šos konkrētos produktus?


Fabike dibinātājs Fabio nāk no riteņbraukšanas tradīcijām bagātas ģimenes no Itālijas. Dzīvojot vairākās Eiropas pilsētās, viņš saprata, ka vēlas turpināt savas ģimenes tradīcijas jaunā līmenī – ar modernāku un mūsdienīgāku riteņbraukšanas koncepciju, ienesot tās pilsētas vidē, bet neatsakoties no velosporta gara.

Kāda ir jūsu izpratne par sportiskumu?

Mūsuprāt sportiskums mūsdienās nenozīmē tikai sacensības, bet arī spēju sekot līdzi arvien straujākajam dzīves ritmam.

Mēs panākam, lai mūsu produktos šie abi elementi būtu pilnīgā līdzsvarā. Tiem ir vienmēr jāpapildina vienam otru, kā tas notiek iemīlējušos cilvēku attiecībās.

Šaubāmies, ka atradīsiet kaut ko šim velosipēdam līdzīgu citur.

No kādiem materiāliem jūs izgatavojat savus velosipēdus? Un CUPRA velosipēdu? Kāpēc?


Mēs izmantojam tikai augstvērtīgus materiālus: oglekļa šķiedru, titānu un augstas kvalitātes anodētu alumīnija sakausējumu. Visam ir jābūt augstā līmenī kā mūsu zīmola tirgus pozīcijai. Kad CUPRA mūs uzrunāja, tas bija sava veida izaicinājums: padarīt mūsu produktu vēl unikālāku, ekskluzīvāku un izsmalcinātāku. Tāpēc mēs veicām rūpīgu izpēti, lai atrastu ideālu krāsas un materiālu kombināciju, un varš un īsta āda ir tieši tāda. Rezultāts ir satriecošs.


Vieglums un aerodinamika ir ne mazāk svarīga kā sacīkšu automobiļiem. Kā jūs apvienojat abus šos elementus?


Mēs pievēršam lielu uzmanību šiem elementiem, it īpaši vieglumam. Cilvēki, kuri nav pieraduši pie sacīkšu tehnikas, bieži pat nenojauš, cik liela tam ir nozīme, arī ikdienā. Tāpēc, kad cilvēki paceļ mūsu velosipēdu, viņi vienmēr ir pārsteigti.

To visu dod minētie izcilie materiāli kopā ar citiem augsta līmeņa komponentiem, piemēram, oglekļa šķiedras siksnas piedziņu tradicionālās tērauda ķēdes vietā.

"Fabike īsti nav ar ko salīdzināt, lai varētu to iekļaut kādā kategorijā."

Kā notiek jūsu ražošanas process?

Mūsu velosipēdi netiek piegādāti daļēji saliktā veidā. Patiesībā katrs velosipēds sastāv no vairāk nekā 100 dažādām detaļām. Mēs tās pasūtām, pārbaudām un samontējam pa vienai, pārliecinoties, ka viss ir nevainojami. Katra velosipēda montāža aizņem aptuveni 4 stundas.

CUPRA tāpat kā jūs raksturo uzmanība pret detaļām. Kuru šī velosipēda detaļu Jūs īpaši izceltu?

Tas pavisam noteikti ir ātrs un unikāls pilsētas velosipēds, kuru radījuši cilvēki, kuriem sportiskums rit dzīslās.

Ko jūsuprāt pašiem savs velosipēds saka par CUPRA kā par zīmolu?


Manuprāt tas viss norāda uz mūsdienīgu sportiskumu. Vienalga, vai esat pie automobiļa stūres vai braucat ar velosipēdu, sajūta vienmēr ir satriecoša. Tāpēc es domāju, ka CUPRA saka: "Tagad varat pārvietoties ar izcilu dinamiku un stilu vienlaicīgi. Neatkarīgi no transportlīdzekļa, kuru izvēlaties sava mērķa sasniegšanai."

Vai pēc Jūsu domām jūsu zīmols un produkti atspoguļo CUPRA raksturu?

Noteikti!.

CUPRA rāda ceļu citiem. Vai jūsuprāt Fabike dara to pašu? Kā?

Viennozīmīgi! Mēs bijām pirmais velosipēdu zīmols, kas uzdrīkstējās piedāvāt patiesi augsta līmeņa pilsētai domātu velosipēdu ar izcilu sniegumu, satriecošu dizainu un izcilām tehniskajām inovācijām. Tas ne tikai ir drosmīgi, bet arī maina priekšstatu par to, ko spēj augsta līmeņa pilsētas velosipēds un kādam tam būtu jābūt.