lv:Owners:Pamācības:How to charge LV/LV

KĀ VEIKT UZLĀDI.

VAI VĒLATIES IEGŪT VAIRĀK NO SAVA CUPRA AUTOMOBIĻA?  

Kā CUPRA īpašniekam jums ir pieejamas dažādas uzlādes iespējas, kas atbilst jūsu dzīvesveidam un pārvietošanās vajadzībām. Vienalga, vai atrodaties mājās vai ceļā, jūs varat uzlādēt CUPRA automobili jebkur, kur ir pieejama elektrības kontaktligzda.

Stāvvietā

Atklājiet, kā visefektīvāk lādēt elektrisko vai hibrīda automobili mājās un kā to darīt pareizi.

1. solis: Atslēdziet automobili un atveriet uzlādes lūku.

2. solis: Pievienojiet CUPRA lādētāja vadu savam automobilim.

3. solis: Zaļā gaisma norāda, ka notiek uzlāde

Kā uzlādēt jūsu CUPRA

Vai nepieciešams lādētājs stāvvietā? Apmeklējiet Elli tīmekļa vietni, atrodiet sev vispiemērotāko CUPRA lādētāju un pasūtiet to kopā ar elektroautomobiļa lādēšanai nepieciešamā aprīkojuma profesionālu uzstādīšanu.

Vai jau protat pārvaldīt sava automobiļa uzlādi? Ar CUPRA CONNECT attālinātās uzlādes funkciju elektrisko un e-HYBRID modeļu uzlādi var kontrolēt attālināti. Sāciet un apturiet uzlādi uzreiz vai ieprogrammējiet uzlādes grafiku pirms brauciena.

Uzziniet vairāk par CUPRA CONNECT tiešsaistes pakalpojumiem šeit.

Uzlāde ārpus mājas

Vai jau esat ceļā? Atklājiet CUPRA Easy Charging lietotni. Meklējiet un attēlojiet kartē tuvumā esošās uzlādes vietas lietotnē, uzlādējiet savu CUPRA, ērti veiciet visus maksājumus ar vienu karti un saņemiet vienu kopīgu rēķinu reizi mēnesī.

Noskatieties video, lai uzzinātu vairāk par CUPRA Easy Charging lietotni:

How to charge

Jautājumi par uzlādi?

Uzziniet vairāk par uzlādes funkcijām un atrodiet praktiskus padomus, kā vislabāk lādēt tieši jūsu CUPRA modeli, savā īpašnieka rokasgrāmatā.