lv:Lifestyle:CUPRA teams up with Marest LV/LV

CHISPA: izgaismota izsmalcinātība

CUPRA un Marset izveido un paplašina sadarbību

Chispa ir jauna pārnēsājama, uzlādējama bezvadu lampa, ko īpaši CUPRA zīmolam izveidoja apgaismojuma risinājumu ražotājs Marset Barselonā. Šis klasiskas garāžas lampas stilā veidotais gaismeklis dod siltu un starojošu gaismu un būs ideāls sabiedrotais visos piedzīvojumos. Chispa tiks laista klajā šī gada oktobrī.

CUPRA and marset collaborate to create new chispa

Iedvesma no Barselonas visai pasaulei

CUPRA nav tikai automobiļi. Radošā sadarbībā ar 2015. gada nacionālās dizaina balvas ieguvēju Marset mēs CASA SEAT mītnē esam izveidojuši ekskluzīvu telpu, kas veltīta visizcilākajiem autentiska un inovatīva dizaina sasniegumiem. Tā ir unikāla vieta, kur pilsētas iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja iepazīt Marset skaisto un ilgmūžīgo gaismas inovāciju spožumu.

Šī sadarbība ar vēl vienu Barselonas uzņēmumu stiprina CUPRA darbību dzīvesveida jomā. Marset tāpat kā CUPRA ir globāli orientēts uzņēmums, kas par savu pamatu uzskata mūsdienīgu dizainu.

 

Chispa dizaina evolūcija

Pēc CUPRA Garāžas atklāšanas pagājušā gada februārī, kad mēs prezentējām prototipu, CUPRA un Marset komandas turpināja darbu pie inovatīvās Chispa lampas gala versijas, veidojot dizainu saskaņā ar CUPRA korporatīvo identitāti.

"Šis kopdarbības projekts atspoguļo CUPRA mērķi izveidot savu visumu ap automobiļiem no Barselonas. Chispa lampa ir tikai pirmais solis mūsu sadarbībā ar Marset, ar ko mūs vieno kopīga aizraušanās ar dizainu, uzmanība pret detaļām un tehnoloģiskās inovācijas. Mūsu sadarbība neaprobežojas ar vienu produktu: uzņēmums ir veidojis CUPRA Garāžas apgaismojumu, un tā produkti ir apskatāmi pie mūsu izplatītājiem, kā arī gadatirgos un autoizstādēs. Turpmāko mēnešu laikā mēs turpināsim paplašināt savas kolekcijas kopā ar jauniem partneriem", pēc tikšanās ar Marset dibinātājiem CASA SEAT mītnē teica CUPRA izpilddirektors un SEAT pārdošanas un mārketinga viceprezidents Veins Grifitss.

 

Savukārt Marset izpilddirektors Havjērs Marsets sacīja: "Marset un CUPRA ir labi partneri. Mums kā zīmoliem ir kopīgas vērtības: mēs esam drosmīgi un nebaidāmies no jaunā, un mūsu saknes Barselonā ir daļa no mūsu DNS. Mēs abi apvienojam skaistumu un kvalitāti caur dizainu. Marset šī sadarbība nesīs augļus, paverot zīmolam jaunas iespējas. Autobūves nozares kontekstā Chispa lampa ir pilnīgi pārsteidzošs priekšmets.

 

Chispa lampa būs pieejama esošajās Marset tirdzniecības vietās.  Tā būs apskatāma arī pie CUPRA speciālistiem dažādās pasaules vietās.

 

Iepazīstiet Chispa

Chispa lampa piedāvā lietotājiem kvalitatīvu,vieglu, pārnēsājamu risinājumu ar trīs dažādām pozīcijām. Tā simbolizē automobiļu pasaules saikni ar dizaina pasauli. Žoans Gaspars kopā ar CUPRA dizaina komandu Frančeskas Sangali vadībā izvēlējās nosaukumu Chispa (spāņu valodā: dzirkstele), jo tas raisa asociācijas ar radošumu un inovācijām, kā arī saistās ar gaismas un aizdedzes idejām. 

 

Tās smalkais dizains izstaro atjautību. Ieslēgtā stāvoklī Chispa tumšie toņi piešķir lampai spīdošu un unikāli CUPRA raksturīgu vara nokrāsu.

Chispa gaismas avotu sargā izturīgs režģis, kas piešķir šim priekšmetam oriģinalitāti. Lampai ir arī piederums, ar kura palīdzību to var ērti piekarināt, lai varētu ar gaumi izgaismot jebkuru vietu. Tai ir arī IP44 aizsardzības pakāpe, kas ļauj to droši lietot, nebaidoties no ūdens.