lv:Mūsu DNS:CUPRA Experience :Padel Ambassadors LV/LV

CUPRAxPadel

Jauns ceļš padel tenisa kortā.

Kas vajadzīgs, lai izveidotu jaunu ceļu? Ir nepieciešamas nestandarta idejas no unikāliem cilvēkiem, kuri uzdrīkstas apstrīdēt ierasto pasaules kārtību. Tāpēc mēs veidojam jaunu ceļu, piesaistot CUPRA zīmolam četrus no pasaules labākajiem padel tenisa spēlētājiem, kuri rada jaunu izpratni par sportiskumu gluži tāpat, kā to darām mēs.

"Padel teniss tuvina mūs cilvēkiem kurus ar mums vieno kaislība, mērķtiecība un sportiskums." Antonino Labate, stratēģijas direktors

Padel teniss apvieno skvoša un tenisa elementus kortā ar četrām sienām un ir vienlīdz piemērots visiem spēlētājiem neatkarīgi no dzimuma. No visaugstākā līmeņa sportistiem un sportistēm mēs izvēlējāmies tos, kuri atspoguļo mūsu vērtības gan kortā, gan ārpus tā. Tie ir Fernando Belastegins, Pablo Lima, Alehandra Salasara un Ariana Sančesa.

 

Belastegins jau daudzus gadus dominē padel tenisā un ir noturējis pirmo vietu reitingā 16 gadus pēc kārtas. Lima ir spēcīgs spēlētājs un pasaules trešā rakete un 2018. gada Master finālā kopā ar Belasteginu neatstāja nekādas izredzes konkurentiem. Salasara ir pasaules ceturtā rakete un uzvarēja 2018. gada Master fināla sieviešu turnīrā. Sančesa ir Pasaules padel tenisa tūres uzlecošā zvaigzne un jaunākā spēlētāja, kas izcīnījusi Open titulu. 

 

Mēs būsim pagodināti atbalstīt šos iespaidīgos sportistus Pasaules padel tenisa tūres sezonas turnīros. Pievienojoties CUPRA, katrs no viņiem saņēma jaunu CUPRA Ateca, jo sportiskums izpaužas ne tikai kortā, bet arī dzīvesveidā.

"Es esmu lepns pārstāvēt zīmolu, ar kuru man ir kopīgas vērtības." Fernando Belastegins, padel tenisa čempions

Ne padel tenisā, ne CUPRA zīmolam sacensības nav galvenais. Svarīgāka ir kopīga aizraušanās, kas vieno cilvēkus. Šī saikne ir visa, ko mēs darām, pamatā un dod mums spēku kopā veidot jaunu izpratni par sportiskumu.