lv:Mūsu DNS:CUPRA Experience :CUPRA New ambassador: Ter Stegen LV/LV

Jaunais zīmola vēstnesis

CUPRA saimei ir pievienojies jauns dalībnieks – zīmola jaunā globālā seja Marks-Andrē ter Štēgens. FC Barcelona un Vācijas izlases spēlētājs tiek uzskatīts par vienu no pasaules labākajiem vārtsargiem un ir ar panākumiem iesācis savu karjeru La Liga.

 

Kopš pievienošanās klubam 2014. gada maijā Barselonas pirmais numurs ir izcīnījis 14 titulus, tostarp UEFA Čempionu līgas un vairākas Spānijas čempionāta trofejas. Viņš ir arī aizvadījis 24 spēles Vācijas izlasē. 

Markam ter Štēgenam piemīt visas mūsdienīga vārtsarga īpašības – veiklība, ātri refleksi un spēja kontrolē laukumā notiekošo, tāpēc viņš bija pašsaprotama izvēle CUPRA zīmola mūsdienīgā sportiskuma demonstrēšanai. Marku iedvesmo Barselonas dinamiskā kultūra, kas ir arī daļa no CUPRA DNS.

"Mums ir milzīgs prieks par ter Štēgena pievienošanos CUPRA saimei. Kamēr visi labi zina par Marka izcilo darbību futbola laukumā, uz mums iespaidu atstāja viņa izcilā personība, kas uzreiz radīja pārliecību, ka kopā mēs varam paveikt daudz. Turklāt līdz ar aktīvu CUPRA produktu virzību tirgū 2020. gadā spēku apvienošana ar augstākā līmeņa spēlētāju, kurš FC Barcelona vārtos iedvesmo cilvēkus visā pasaulē, padarīs mūsu zīmolu pamanāmāku svarīgākajos tirgus reģionos, piemēram, Vācijā un Spānijā," saka CUPRA izpilddirektors Veins Grifitss.

Noslēgtā darījuma ietvaros Barselonas pirmais vārtsargs arī saņems vienu no 1999 CUPRA Ateca Limited Edition ekskluzīvajiem eksemplāriem, lai pārvietotos pilsētā un ārpus tās ar sportisku komfortu.

 

"Man ir prieks kļūt par CUPRA zīmola pasaules seju, jo mani piesaista zīmola ambīciju un mērķtiecības vērtības un saikne ar Barselonu. Es arī novērtēju zīmola lielo uzmanību pret detaļām, ekskluzivitāti un sportiskumu, tāpēc ar nepacietību gaidu iespēju piedalīties CUPRA nākotnes projektos un izmēģināt īpašos modeļu," saka Marks.

 

Februārī tika ne tikai paziņots par ter Štēgena kļūšanu par globālo zīmola seju, bet arī tika prezentēta jaunā CUPRA Leon modeļu saime ar hečbeka un Sportstourer versijām, kā arī CUPRA Leon Competición un CUPRA e-Racer sacīkšu automobiļi. Pasākumā tiks demonstrēts arī pats pirmais zīmola pilnībā elektriskais konceptautomobilis CUPRA Tavascan Concept.