lv:Mūsu DNS:CUPRA Experience :CUPRA partner with World Padel Tour LV/LV

CUPRAxPadel.

Jauns ceļš padel tenisa kortā

Daži saka, ka noteikumi ir domāti, lai tos apietu vai pārkāptu. Mēs sakām, ka noteikumi ir jāpārraksta. Tāpēc mēs atveram durvis jaunām iespējām padel tenisa pasaulē. Papildus pasaules līmeņa padel tenisa spēlētāju iecelšanai par CUPRA zīmola sejām mēs esam noslēguši līgumu ar Pasaules padel tenisa tūri par sadarbību Spānijā un ārpus tās līdz 2021. gadam.

Padel teniss tāpat kā CUPRA zīmols apvieno vairākus dažādus elementus. Šis samērā jaunais rakešu sporta veids ir tenisa, skvoša un sienas tenisa hibrīds. Tomēr atšķirībā no priekštečiem padel tenisu spēlē no visām četrām pusēm noslēgtā kortā, un spēlētāji stratēģiski izmanto visas sienas. Šis dinamiskais sporta veids apvieno ar rokām darināta inventāra precizitāti ar sportistu mērķtiecību un prasmēm. Padel tenisa pirmsākumi meklējami 1969. gadā, kad kādam tenisa spēlētājam apnika, ka bumbiņa nepārtraukti nonāca kaimiņa pagalmā. Viņš uzbūvēja sienu, un tā radās padel teniss. Jau kopš šiem neparastajiem pirmsākumiem šo sporta veidu raksturo unikalitāte, izsmalcinātība un augstvērtīgs sniegums, kas ir arī CUPRA pamatvērtības. Tāpat kā CUPRA šis inovatīvais sporta veids nebaidās pārrakstīt spēles noteikumus un izpratni par sportiskumu kā tādu.

"CUPRA gaida spoža nākotne, un mēs vēlamies būt daļa no tās daudzus gadus." Hosē Luiss Serano, Pasaules padel tenisa tūres izpilddirektors

Padel teniss ir sporta veids, kas mīl kustību un sacensību tikpat stipri kā mēs. Tāpēc nākamos trīs gadus mūs varēs sastapt centrālajā kortā kā Pasaules padel tenisa tūres jauno starptautisko partneri. 2019. gadā mēs apmeklēsim sešus starptautiskos pasākumus no no Portugāles un Parīzes līdz pat Meksikai.

CUPRA and world patel tour video on our collaboration

"Jau kopš saviem pirmsākumiem CUPRA un WPT iekaro automobiļu un sporta cienītāju sirdis." Luka de Meo, SEAT prezidents un priekšsēdētājs

Padel teniss ir visstraujāk augošais sporta veids Eiropā un tāpat kā mūsu zīmols vēlas vienot cilvēkus visā kontinentā un ārpus tā. Sporta veids apvieno visdažādāko līmeņu spēlētājus un līdzjutējus, kuri novērtē izsmalcinātību, sportiskumu un sacensību. Izveidojot sadarbību ar WPT, mēs vēlamies paplašināt padel tenisa starptautisko klātbūtni, lai pienāktu diena, kad šo unikālo sporta veidu var izbaudīt ikviens.

Lai spertu kāju nezināmā laukumā, ir nepieciešama pārliecība un raksturs, it īpaši, ja nolūks ir mainīt noteikumus sporta veidam ar ilgu vēsturi. Taču padel teniss ir vairāk nekā vienkārši jauna spēle, tas ir domāšanas veids, kas liek mums atklāt jaunas radošuma un prasmju robežas. Tā ir spēle, kas aizved mūs pāri robežām un tad ļauj kopīgi svinēt sasniegumus.