lv:Mūsu DNS:CUPRA Experience :CUPRA WPT LV/LV

CUPRA Formentor izvēlēts par pasaules padel tenisa tūres oficiālo auto.

Pēc CUPRA Formentor ražošanas uzsākšanas Martoreljas rūpnīcā CUPRA nolēma, ka pirmais īpaši šim zīmolam veidotais un izstrādātais automobilis ir pelnījis plašāku atpazīstamību. Jaunais modelis kļūs par pasaules padel tenisa tūres (WPT) oficiālo auto un būs apskatāms visos profesionālajos padel tenisa turnīros. Pie savas unikālās Formentor versijas ir tikuši arī pieci CUPRA zīmolu pārstāvoši padel tenisa spēlētāji.

 

CUPRA Formentor tika kļuva par WPT oficiālo automobili Barselonā notiekošajā turnīrā, kuru apmeklēja CUPRA stratēģijas, biznesa attīstības un ražošanas direktors Antonino Labate un WPT prezidents Ramons Ahenho. 


Prezentācijas pasākumā Labate teica: "Formentor iemieso CUPRA būtību – jauns, strauji augošs zīmols, kurā var saskatīt spēcīgas paralēles ar padel tenisa veiksmes stāstu. Mūsu klātbūtne šajā sporta veidā ļauj mums uzrunāt auditoriju, ar kuru mūs vieno aizrautība, apņēmība un sportiskums, kā arī mūsdienīgs dzīvesveids. Ar šo jauno modeli mūsu mērķis ir pārspēt sākotnējo mērķi par pārdošanas apjoma divkāršošanu un sasniegt jaunus tirgus reģionus, un mēs vēlamies, lai Pasaules padel tenisa tūre būtu daļa no šīs izaugsmes."

Līdzīgās domās bija WPT prezidents Ramons Ahenho: "Mums ir patiess lepnums būt par daļu no šī unikālā piedzīvojumā līdzās tik atpazīstamam zīmolam. CUPRA jaunajā projektā mēs saskatām daudzas vērtības un principus, kas kopš pašiem pirmsākumiem ir iedvesmojuši Pasaules padel tenisa tūri, piemēram, aizrautīgu mīlestību pret sportu, augstas kvalitātes prasības un visprasīgāko klientu vēlmju piepildīšanu. CUPRA Formentor kā zīmola pirmajam ekskluzīvajam modelim nevar iedomāties labāku ceļabiedru kā šī gadsimta visstraujāk augošo profesionālo sporta veidu."

 

 

CUPRA un padel tenissPrezentācija notika pēc tam, kad CUPRA pagājušajā gadā kļuva par Pasaules padel tenisa tūres galveno sponsoru visos oficiālajos WPT pasākumos līdz 2021. gadam. CUPRA Formentor priecēs padel tenisa līdzjutēju acis katrā mačā, atrodoties goda vietā centrālā korta tuvumā.

CUPRA iesaistīšanās padel tenisa pasaulē ir jūtama arī ārpus korta. Ir izveidota unikāla zīmola pārstāvju komanda, kuras sastāvā ir Fernando Belastegins, Pablo Lima, Alehandro Galans, Alehandra Salasara un Ariana Sančesa. Šie pieci pārstāvji, kuri visi ir starp pasaulē desmit labākajiem spēlētājiem, profesionālajos turnīros būs redzami ar CUPRA logotipu: "Kā jebkurš cits CUPRA ģimenes loceklis es ar nepacietību gaidīju iespēju sēsties pie Formentor stūres. Es esmu pārliecināts, ka šis modelis ir ideāli piemērots manam dzīvesveidam, jo tas apvieno apvidus automobiļa ietilpību ar kupejas sportiskumu. Ar nepacietību gaidu, kad varēšu ar to izbraukt Barselonas ielās," saka Belastegins.

Pagājušā gada nogalē CUPRA izveidoja vēl ciešākas saiknes ar padel tenisu, kļūstot par Starptautiskās padel tenisa federācijas (FIP) galveno sponsoru. Šīs sadarbības mērķis ir atbalstīt sporta veida izaugsmi un profesionālo attīstību.

Modelis ar 100% CUPRA DNS

CUPRA Formentor ir pirmais īpaši šim zīmolam izstrādātais automobilis. Jaunais modelis šomēnes būs pieejams pie izplatītājiem 310 ZS versijā, bet kopumā būs pieejami līdz septiņiem dažādiem dzinējiem, tostarp arī no elektrotīkla uzlādējami hibrīdi nākamgad.

CUPRA Formentor iezīmē ražotāja ienākšanu CUV segmentā, kas pēc prognozēm tuvāko piecu gadu laikā Eiropā pieaugs divkārtīgi. Augstas veiktspējas krosovers, kuram nosaukumu devis slavenais zemesrags Maljorkas salā, apvieno zīmola DNS ar vismodernākajām tehnoloģijām, žilbinošu un pievilcīgu ārienes dizainu, detalizētu un pielāgotu salonu un moderniem, dinamiskiem dzinējiem.