lv:Mūsu DNS:CUPRA Experience :FC Barcelona Gamper Trophy LV/LV

CUPRA apvieno spēkus ar FC Barcelona Žoana Gampera kausa izcīņā.

Sestdien, 19. septembrī notiekošajā Žoana Gampera kausa piecdesmit piektajā izcīņā CUPRA apvienos spēkus ar FC Barcelona un prezentēs īpašu solidaritātei veltītu futbola kreklu. Abu partneru kopīgā labdarības pasākuma mērķis ir mazināt koronavīrusa sekas, atbalstot #YoMeCorono akciju, kas veic vakcīnas pret vīrusu izpēti un izstrādi un atbalsta projektus, kas palīdz riskam pakļautiem bērniem un jauniešiem.

Ronalda Kūmana trenētā komanda dosies laukumā īpašos solidaritātes kreklos ar CUPRA logotipu uz labās piedurknes. Tuvāko nedēļu laikā daži no šiem īpašajiem krekliem ar sporta izsoļu platformas United Charity palīdzību tiks izsolīti, lai vāktu līdzekļus cīņai pret COVID-19. 

Vienlaikus autoražotājs arī dod iespēju vairāk nekā 15 000 SEAT un CUPRA darbiniekiem atbalstīt šo solidaritātes akciju, pēc spēles iegādājoties šo unikālo kreklu caur uzņēmumu. Noteikta naudas summa no katra pārdotā krekla tiks ziedota sociālajiem projektiem cīņai pret COVID-19.

fc Barcelona and cupra partner in fight against covid

No abām akcijām iegūtie līdzekļi tiks ziedoti CUPRA un Barça Foundation izvēlētiem projektiem koronavīrusa seku mazināšanai, konkrēti #YoMeCorono projektam, kuru vada Cīņas pret AIDS fonda prezidents un SEAT veselīga uzņēmuma zinātniskās komitejas biedrs Dr. Bonaventura Klotets, un programmām, kas palīdz COVID-19 dēļ riskam pakļautiem bērniem un jauniešiem. 

 

CUPRA stratēģijas, biznesa attīstības un ražošanas direktors Antonino Labate saka: "Mēs ar lepnumu uzsākam šo divkāršo solidaritātes akciju globālās sadarbības starp CUPRA un FC Barcelona ietvaros. No šiem īpašajiem krekliem iegūtie līdzekļi ļaus mums palīdzēt riskam pakļautiem jauniešiem, un mēs turpināsim atbalstīt #Yomecorono kampaņu cīņā pret vīrusu."

 

FC Barcelona komerciālās nodaļas viceprezidents Oriols Tomass saka: "Žoana Gampera kauss ir ļoti īpašs notikums klubam un Barselonas līdzjutējiem. Tāpēc mums ir prieks kopā ar CUPRA šajos īpašajos apstākļos atbalstīt solidaritātes akciju un turpināt cīņu pret COVID-19 kluba uzsākto iniciatīvu ietvaros." 

 

Krekli ar CUPRA logotipu uz labās piedurknes nebūs nopērkami ierastajās tirdzniecības vietās, bet pieejami tikai CUPRA un SEAT darbiniekiem šīs iniciatīvas ietvaros, kā arī tuvākajā laikā paredzētajā labdarības izsolē.

 

Šī solidaritātes iniciatīva ir daļa no globālās sadarbības ar FC Barcelona, kuras ietvaros CUPRA kļuva par kluba oficiālo autotransporta un mobilitātes partneri un CUPRA Formentor par FC Barcelona oficiālo automobili. 

Sekojiet jaunumiem mūsu sociālajos tīklos, lai uzzinātu par gaidāmo FC Barcelona īpašo kreklu labdarības izsoli.