lv:Mūsu DNS:CUPRA Experience :FC Barcelona sponsorship LV/LV

Iedvesma no Barselonas visai pasaulei

Kopīgs sasniegumu, radošuma un unikāla stila DNS ir tas, kas vieno divus Barselonas zīmolus – CUPRA un FC Barcelona.

"CUPRA uz nākamajām piecām sezonām kļūst par FC Barcelona partneri."

CUPRA mīlestība pret sportu un inovācijām ir sasniegusi arī futbola laukumu, un uzņēmums uz nākamajām piecām sezonām kļūst par savas pilsētas futbola kluba oficiālo autotransporta un mobilitātes partneri. Zīmola mērķi neaprobežojas ar tradicionālu sadarbību, un to pamatā ir kopīgas vērtības un vēsture.  

Barselona ir gan CUPRA, gan FC Barcelona mājvieta, tos abus raksturo dinamisks gars un apņemšanās atbalstīt jaunos talantus un inovatīvu domāšanu.

“Šī inovatīvā alianse ar vienu no pasaules varenākajiem futbola klubiem apliecina mūsu ticību CUPRA zīmolam un saikni ar Barselonu. Turklāt sadarbība ar vienu no pilsētas lielākajām organizācijām atbalstīs mūsu globalizācijas stratēģiju," teica Luka de Meo, SEAT prezidents un CUPRA apakšnodaļas valdes priekšsēdētājs.

CUPRA arī kļūst par vienu no futbola kluba globālajiem oficiālajiem partneriem. 

 

 Camp Nou stadionā notiekošajās mājas spēlēs tiks arī izveidota CUPRA VIP loža, kā arī īpaša pagaidu zona ārpus stadiona, kurā Barselonas līdzjutējiem būs iespēja tuvāk iepazīt zīmolu. Papildus tam stadiona infrastruktūra tiks izmantota pilsētas mobilitātes projektu izmēģinājumiem.

 

Sekojiet līdzi jaunumiem par šo ekskluzīvo sadarbību.