lv:Mūsu DNS:Garage:The new CUPRA Ateca LV/LV

Mūsdienīgs retums.

CUPRA Ateca

Atšķirīgu elementu saplūšana, izveidojot kaut ko jaunu, kaut ko leģendāru, ir retums. Šādi produkti nereti izaicina iespēju robežas. Tie izaicina esošos priekšstatus un stāsta par neparastiem cilvēces sasniegumiem. CUPRA Ateca ir tieši tāds. Sportiskums apvienojumā ar izsmalcinātību. Neuzbāzīga spēka un sabalansētas kontroles simbols.

CUPRA Ateca ir iemantojis CUPRA raksturīgo veiktspēju un izstaro autentiskumu un pārliecību. Tas ir veidots ar mērķi piedāvāt apvidus automobiļa ietilpību un komfortu kopā ar pārliecību, ka tam būs pa spēkam jebkurš uzdevums. Dinamika apvienojumā ar nosvērtību. Mežonīgums ar disciplīnas pieskaņu. Tas ir vairāk nekā automobilis. Tas ir dzīvesveids.

Kā teicis CUPRA pārdošanas un mārketinga viceprezidents, zīmola mērķis ir "veidot kopības, lepnuma, drosmes un mērķtiecības sajūtu. Tās ir rakstura īpašības, kas mums ir kopīgas ar mūsu klientiem." Un CUPRA Ateca iemieso šīs idejas. Tas atdzīvina tās un padara reālas.

Tāpēc CUPRA Ateca ir ne tikai domāšanas veids, bet arī līdzīgi domājošo kopiena. Mēs nesekojam pūlim. Mēs rakstām savus noteikumus. Mēs atrodam lietas, kas mums patīk, un apvienojam tās. Nevis kādam citam, bet sev. Mūs definē mūsu spēja nepakļauties definīcijām. Tāpēc mēs darām to, ko esam izvēlējušies darīt, un tāpēc ir radies CUPRA Ateca.

Tāpēc sēdieties automobilī, kas ienes jaunas vēsmas autobūves nozarē. Mainiet savu izpratni par augstu kvalitāti. Turpiniet domāt atšķirīgi. Jo CUPRA Ateca ir paredzēts vadītājiem, nevis tiem, kas domā, ka visu izšķir statuss. Tas ir aizraujošs, bet vienmēr fokusēts automobilis. Automobilis no sacīkšu trases. Radīts lietošanai ikdienas satiksmē. Veidots tiem, kuros valda iekšējs nemiers.