lv:Mūsu DNS:Garage:Create your own path LV/LV

Veido savu ceļu.

Veidojiet savu ceļu. Vienkāršs, bet iedvesmojošs vēstījums, kas padara pirmo CUPRA modeli neatvairāmu.  CUPRA Ateca – sporta auto apvidus automobiļa ādā tiek, kas vēlas izmēģināt kaut ko atšķirīgu. CUPRA Ateca – mūsdienīga sportiskuma simbols tiem, kas neseko pūlim un dzīvē izvēlas savu ceļu. Tā ir CUPRA piekoptā pieeja, kas pārvērsta unikālā kampaņā, kas akcentē zīmola vērtības.

Aerial view of the road

Dzīve nav tikai viens ceļš, bet gan daudzu ceļu kopums, pa kuru pārliecināti un mērķtiecīgi cilvēki sasniedz savus mērķus. Tāpēc šis video sastāv no vairāk nekā 750 dažādiem no gaisa uzņemtiem fragmentiem 400 dažādās pasaules vietās, radot ceļu, kas nestāv uz vietas, bet vienmēr mainās, gluži kā mūsu dzīves līkloči. 

 

Ieskatieties tuvāk un pamanīsiet, ka ceļi ir tukši. Ne visi ir radīti klejot vienatnē. 

 

Visus aero video fragmentus sagatavoja DigitalGlobe – globāls komerciālo augstas izšķirtspējas satelītattēlu piegādātājs. Tad video tika papildināts ar īpaši šim nolūkam sagatavotu skaņas pavadījumu sadarbībā ar pazīstamo Barselonas studiju BSO. Īpaši šim video komponētais skaņas pavadījums apvieno analogo un digitālo skaņu un padara stāstījumu aizraujošu. Videoklipā skaidri redzams, kā sportiskums saplūst ar mākslu. Tas atspoguļo arī CUPRA Ateca divpusējo raksturu – sportiskumu un dzīvesstilu, kas apvienoti vienā veselā. 


Gala rezultāts ir iedvesmojoša koncepcija un kampaņa, ko novērtēs ne tikai sporta automobiļu cienītāji. Video "Veidojiet savu ceļu" priecēs visus, bet it īpaši tos, kuri redz pasauli līdzīgi kā mēs. Tas atspoguļo mūsu vērtības un aicina līdzīgi domājošos pievienoties mums. Šī jaunā ceļa sākums ir atrodams @cupra_official Instagram kontā.