lv:Mūsu DNS:Garage:cupra-ateca-special-edition LV/LV

CUPRA Ateca SE

Neatkārtojamības definīcija

Iztēlojieties veiktspēju un izsmalcinātību kopā. Tas ir CUPRA Ateca. Apvidus automobilis, kas veido pats savu ceļu ar 2.0 TSI dzinēju, 300 ZS jaudu un 4Drive.

Tagad iztēlojieties veiktspēju un izsmalcinātību vēl augstākā līmenī. Tas ir 2019. gada Ženēvas autoizstādē prezentētais CUPRA Ateca Special Edition. No ārpuses un iekšpuses pilnveidotais CUPRA Ateca Special Edition ir radīts automobiļu entuziastiem, kuri novērtē ar rokām darinātu dizainu. Šis apvidus automobilis būs pieejams tikai ierobežotā sērijā līdz 2019. gada beigām, kļūstot par mūsu unikalitātes visekskluzīvāko izpausmi.

"Unikalitāte ir CUPRA pamatvērtība. Mēs vēlamies piedāvāt savus populārākos modeļus ierobežotās sērijās." Antonino Labate, ražošanas direktors

Iztēlojieties šo virsbūvi Graphene pelēkā krāsā ar smalkām vara krāsas detaļām. Iztēlojieties jaunos, greznos 20 collu vieglmetāla diskus ar 18 collu Brembo bremzēm, kas nodrošina uzlabotu dzesēšanu un bremzēšanas efektivitāti. Iztēlojieties Akrapovič izplūdes sistēmu, kas rada patiesi sportisku skaņu. Aerodinamisko oglekļa šķiedras spoileri vara krāsā spēcīgākai saķerei ar ceļu. Alcantara Petrol zilas krāsas kausveida sēdekļus, kas papildina spīdīgi melno priekšējo paneli ar vara krāsas detaļām. Aizmugurē ir atrodams CUPRA uzraksts vara krāsā, kas ir CUPRA īpašās versijas atpazīšanas zīme.

 

Šie elementi definē unikalitāti. Un nekas vairs nav jāiztēlojas, jo tā ir pavisam īsta. CUPRA Ateca Special Edition. Iedvesmojošs meistardarbs, kam nav līdzīgu.