lv:Mūsu DNS:Garage:formentor-cuv-car LV/LV

CUPRA Formentor

Veidojas hibrīdu pasaule.

2018. gadā CUPRA tika prezentēts ne tikai kā jauns un patstāvīgs automobiļu zīmols, bet arī kā dzīvesveids tiem, kas rāda ceļu, nevis seko. Tieši gadu vēlāk, atzīmējot CUPRA pirmo dzimšanas dienu, 2019. gada Ženēvas starptautiskajā autosalonā tiks prezentēts CUPRA Formentor konceptautomobilis – drosmīgs hibrīds, kas ir gatavs atklāt jaunas elektriskās veiktspējas robežas. Tā ir jauna braukšanas pieredze, kas aicina mūs jaunā pasaulē, kur materiāli mijiedarbojas ar enerģiju. 

 

CUPRA pasaulē radītais CUPRA Formentor ir vairāk nekā vienkārši mūsdienīga sportiskuma vīzija. Tas ir pirmais automobilis ar 100% CUPRA DNS. CUPRA vērtību iemiesojums. Jauns standarts nākotnes CUPRA modeļu formai un dvēselei. No vienas puses tas apvieno apvidus automobiļa daudzpusīgumu ar kupejas kompakto un sportisko dizainu. No otras puses tam nav nepieciešams iekšdedzes dzinējs, lai piedāvātu CUPRA cienīgu veiktspēju. To darbina no elektrotīkla uzlādējams hibrīda dzinējs. Kamēr citi rada elektroautomobiļus, racionālu apsvērumu vadīti, CUPRA neaizmirst to, kas mūs atveda tur, kur esam: emocijas pie augstas veiktspējas automobiļa stūres. Adrenalīns. Brīvība. Kontrole.

CUPRA Formentor on a long road

"Pievilcīga veiktspēja, tehnoloģijas un estētika." Alehandro Mesonero-Romanos (Alejandro Mesonero-Romanos), galvenais dizainers

CUPRA Formentor tika radīts, domājot par nākotnes tehnoloģijām un dizainu. Tā 1,5 litru TSI dzinējs ar 245 ZS jaudu rada mazāk oglekļa dioksīda izmešu un patērē mazāk degvielas. 12 collu panorāmas navigācijas sistēma tika pielāgota visaptverošākai braukšanas funkcionalitātei. Nepārtraukto aizmugures lukturu koncepcija akcentē unikālo izskatu no priekšas līdz aizmugurei. Šim modelim ir svarīga loma kā CUPRA pirmdzimtajam.

 

Dinamisks dizains, zemāks klīrenss akcentētam sportiskumam. 

 

CUPRA jau atkal apvieno divus elementus, kas dabā nav atrodami līdzās. Tā ir pasaule, kurā nepastāv noteikumi; kurā rūpīgi izstrādāts hibrīda dzinējs spēj parādīt, kas ir īsta veiktspēja. CUPRA Formentor. Tas ir radīts, lai atklātu jaunas robežas, attaisnojot CUPRA nosaukumu ar savu raksturu. Citiem vārdiem sakot, tas ir atgādinājums nekad neaizmirst veidot pašiem savu ceļu.  

CUPRA Formentor | Jauns CUPRA hibrīds