lv:Mūsu DNS:Autosports:CUPRA e-Racer in ETCR LV/LV

CUPRA un ETCR.

CUPRA veido autosporta nākotni, piedāvājot kaut ko sacīkšu trasēs līdz šim nebijušu. Kā var noprast pēc nosaukuma, ETCR būs pasaulē pirmais autošosejas čempionāts dažādu marku elektriskajiem automobiļiem. Tā kā ETCR tehnisko noteikumu pamatā būs CUPRA e-Racer, mūsu automobilis kalpos par standartu citiem ražotājiem, kuri vēlas piedalīties jaunajās sacīkstēs. 

ETCR sērijā būs atļauts piedalīties esošajiem TCR modeļiem līdzīgiem sērijveidā ražotiem automobiļiem ar četrām vai piecām durvīm, vienu pārnesumu un aizmugures riteņu piedziņu. TCR izstrādātāja WSC Group apakšuzņēmums WSC Technology visiem dalībniekiem piegādās vienādus motorus, pārnesumkārbu, invertorus un akumulatoru ar 65 kWh ietilpību. Tas viss būs pielāgojams automobiļiem, tostarp atbilstoši TCR noteikumiem izgatavotajiem. 

Lai gūtu salīdzinošu priekšstatu, apskatīsim elektrisko autošosejas sacīkšu automobiļu potenciālu. Salīdzinājumam izmantosim CUPRA E-Racer. 270 km/h maksimālais ātrums, paātrinājums no 0 līdz 100 km/h tikai 3,2 sekundēs un akumulatora jauda, kuras pietiek, lai nobrauktu 40 km ar pilnu ātrumu, pierāda, ka izpratne par to, kas ir īsts sacīkšu automobilis, ir mainījusies jau šodien. Noskatieties video, lai uzzinātu, kādus aizraujošus jaunumus var sagaidīt. 

Mēs esam pārliecināti, ka elektriskā piedziņa ir autosporta nākotne, un ETCR ir tikai pirmais solis šajā ceļā. Sekojiet @CUPRA_Racing Instagram kontam, lai uzzinātu jaunākās ziņas par šo autosporta revolūciju un ETCR pirmo sezonu 2020. gadā.