lv:Mūsu DNS:Autosports:The future of racing is here LV/LV

Autosporta nākotne tiek veidota šodien

Vai varat iztēloties, ka līdzjutēji var sazināties ar trasē esošajiem sacīkšu braucējiem? Nosūta viņiem "Sarauj!" ziņu vai uzgavilē par lielisku apdzīšanas manevru? 

Vai varat iztēloties autosacīkstes, kas ir klusas, bet tik un tā aizraujošas un azarta pilnas, draudzīgas videi, bet kaislīgas un interesantas?

Drīz vien sacensības, kādas līdz šim nav redzētas, varēs vērot, neliekot lietā iztēli.

Un tas viss, pateicoties necilajam odam.

Iepazīstieties ar pasaulē pirmo pilnībā elektrisko autošosejas sacīkšu automobili – sacīkšu auto, kuram nav nepieciešama skaļa rēkoņa, lai to pamanītu. Kad tas paātrinās no 0 līdz 100 km/h 3.2 sekundēs, to pavada tikai klusa, oda sīkšanai līdzīga skaņa. Tas ir CUPRA e-Racer: precīza dizaina un tehnikas paraugs, kurā ieguldītas vairāk nekā 20 000 stundas smaga darba. Tas ir īsts sacīkšu automobilis, kas ne tikai ir šeit uz palikšanu, bet arī pārrakstīs autosporta nākotni.

Vadītājiem ir pieejami 12 000 apgriezieni minūtē ierasto 6500 vietā, un maksimālā dzinēja jauda un paātrinājums ir pieejams pie jebkādiem apgriezieniem. Turklāt, pateicoties vismodernākajām sakaru tehnoloģijām, šie automobiļi spēs reālajā laikā pārraidīt būtiskus datus, ļaujot līdzjutējiem daudz aktīvāk un interesantāk piedalīties gan trasē, gan ārpus tās notiekošajā.

Jauna veida braukšana un jauna veida sacīkstes ir klāt. Sasveicinieties ar nākotni.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS

Seko mums Twitter @Cupraracing un Instagram @cupra_racing