lv:Mūsu DNS:Autosports:A winner’s DNA LV/LV

Uzvarētāja DNS

CUPRA nesen kļuva par Ducati komandas sponsoru MotoGP pasaules čempionātā, piesaistot mūsu komandai divus motoru sporta pasaulē slavenus vārdus. Tie ir piektais MotoGP uzvarām bagātākais spāņu braucējs Horhe Lorenso un Andrea Dovicioso no Itālijas, kurš 2017. gadā piecu mēnešu laikā uzvarēja sešās sacīkstēs. Un, ja Jums rodas jautājums, kāda ir saistība ir starp automobiļu un motociklu zīmoliem, atbilde ir – mīlestība pret trasi.

Lai kā pienākas sagaidītu abus Ducati braucējus, mēs vispirms pasniedzām viņiem unikālas personalizētas CUPRA ķiveres, uz kurām attēloti viņu sasniegumi un veiksmes stāsti. Tad mēs uzaicinājām viņus veikt mūsu CUPRA sacīkšu automobiļa pirmo testa braucienu. CUPRA TCR ar jauno DSG pārnesumkārbu maksimālais veiktspējai un nerimstošu braukšanas prieku, ko sniedz 350 ZS dzinējs. Vieta? Kasteljoli trase, kas pamatā paredzēta motocikliem, bet ir ļoti baudāma arī uz četriem riteņiem. Un tas vēl nav viss. Viņiem pievienojās divi no mūsu augstākā līmeņa CUPRA TCR pilotiem, lai dalītos ar padomu par braukšanu trasē ar auto. Pepe Oriola, visjaunākais Pasaules autošosejas čempionāta dalībnieks, un Džordi Žene, kurš piedalījās Pasaules autošosejas čempionātā no 2005. līdz 2010. gadam. Vai varat uzminēt, kurš šķērsos finiša līniju pirmais?     

 

CUPRA winners DNA

Galu galā mēs visi vēlamies ienest kaut ko jaunu sacīkstēs. Tāpēc mēs apvienojam spēkus. Viena komanda. Viena ģimene. Kopīgs sacīkšu DNS. Vienoti mērķim izaicināt motoru sporta ierasto kārtību un veicināt tā evolūciju. Šī nākotne būs tik aizraujoša! 

Vai vēlaties zināt, kas notiks tālāk?

Sekojiet mūsu Instagram @CUPRA_Official un Twitter @Cupra_Racing kontiem, un iesim šo ceļu kopā!