lv:Mūsu DNS:Autosports:The evolution of racing LV/LV

Motoru sporta evolūcija

1970. gadā mēs izveidojām mūsu slaveno sacensību nodaļu – SEAT Sport. Kopš tā laika motoru sports ir būtiski mainījies. Mainījušies esam arī mēs paši. Tāpēc SEAT Sport nosaukums tagad ir CUPRA RACING, atzīmējot jaunu ēru sacensībās un sportiskumā kā tādā. Tas nav tikai tāpēc, ka tā ir CUPRA pamata būtība šodien, bet arī tāpēc, ka mēs to veidojam rītdienai. CUPRA Racing nozīmē ambīcijas pārdefinēt, izveidot un vadīt jaunu vīziju par sacensībām, trasē un ārpus tās.


Pārejot no tradicionālajiem formātiem uz jaunām platformām un partnerībām, kas piešķir sacīkstēm svaigu perspektīvu, vienlaikus nebaidoties no kritikas un sacensību nākotnes pārmaiņām, CUPRA Racing būs šīs evolūcijas priekšgalā. Precīzāk sakot – revolūcijas priekšgalā. Tas viss būs iespējams, pateicoties mūsu apņēmībai darīt lietas atšķirīgi, mūsu 40 gadu pieredzei šajā jomā un neaizvietojamajai kaislīgu sacīkšu entuziastu komandai, kurai ir bijusi svarīga loma dažādās sacīkstēs, piemēram, TCR sērijā ar SEAT Leon CUP RACER.Sekojot CUPRA Racing pēdās, mēs atgriezāmies pie rasējumu dēļa un radījām CUPRA e-Racer: pasaulē pirmo elektrisko autošosejas sacīkšu automobili, kas simbolizē patiesas pārmaiņas sacīkšu pasaulē. 

E-Racer tehnoloģija iedvesmoja kaut ko pilnīgi nebijušu autosporta pasaulē – pirmo čempionātu dažādu ražotāju pilnīgi elektriskajiem autošosejas sacīkšu automobiļiem – E-TCR sēriju 2019. gadā. 

Īsāk sakot, CUPRA ir ambīcijas izmainīt sacīkstes visos iespējamajos veidos. Mēs nevaram vien sagaidīt, ko nesīs nākotne katra apļa beigās.

Sekojiet mums Twitter @Cupraracing un Instagram @cupra_racing