lv:Mūsu DNS:Autosports:Laia Sanz, racing is in my DNA LV/LV

Laia Sanz

Sacensības ir man asinīs

Kas ir Jūsu kaislība?

Motocikli, automobiļi, jebkura veida sacensības... Man vienmēr ir paticis sacensties ar citiem. Ne tikai uzvarēt, bet atklāt pašai savu potenciālu, likt sev sasniegt to, kas pēc citu domām nav iespējams. 

Es vienmēr esmu jutusi ciešu saikni ar automobiļiem. Joprojām atceros, kā mans tētis cēla mani uz sava auto motora pārsega, kad man bija divi vai trīs gadi. Es domāju, ka īstu kaislību nevar izteikt vārdos. Sajūtu nevar definēt. Tai ir vienkārši jāļaujas.

Vai Jūsu aizraušanās ar sacensībām ir mainījusi to, kas Jūs esat?

Tā ir daļa no manis. Man ir sacensību raksturs, tas ir manās asinīs.

Dažreiz nevar atdalīt to, kas tu esi, no tā, ko tu dari. Un, lai ko tu darītu, lai kas tu būtu – mūziķis, amatnieks vai kas cits – savai kaislībai ir jāpievēršas pilnībā.

 

Ko Jums nozīmē CUPRA?

Tas ir SEAT sacīkšu gars. Kaislība pret sacīkstēm, kopīga vīzija par automobiļiem un sacīkšu trasēm un atklāsme par to, kā šīs divas lietas saplūst. Tā ir arī nepacietība uzzināt, kas būs tālāk, jaunas idejas, vēlme vienmēr attīstīties un pilnveidoties: atgriezties garāžā un izgudrot nākotni.

Automobiļu tehnoloģiju nākotne būs arvien vairāk orientēta uz cilvēku, nevis uz mašīnām.

Kādā virzienā pēc Jūsu domām attīstās sacīkstes?

Var ievērojami mainīties to mehānika. Taču sacensības pašas par sevi nemainīsies. Šodien to gars ir tāds pats, kāds tas ir bijis vienmēr. Elektroautomobiļi? Šodienas sacīkšu braucējiem, iespējams, ir grūti iztēloties nākotni bez benzīna, bet tiklīdz elektriskās mobilitātes spējas sasniegs tādu pašu līmeni, bez šaubām radīsies jaunas iespējas. Būs nepieciešams izmainīt domāšanu. Var mainīties pati sacensību koncepcija. 

Pamatā es domāju, ka automobiļu tehnoloģiju nākotne būs arvien vairāk orientēta uz cilvēku, nevis uz mašīnām.

 

Fantastiski! Tas ir īsts sacīkšu automobilis. Spēcīgas bremzes, lieliska vadāmība līkumos... Ideāls auto manai pārejai uz standarta sacensībām. Braukšana man ir daudz iemācījusi.

VAIRĀK INFROMĀCIJAS    

Seko mums Twitter @Cupraracing un Instagram @cupra_racing