lv:Mūsu DNS:Autosports:Same circuits LV/LV

Uzvarētāja DNS

CUPRA ir kļuvis par Ducati komandas jauno sponsoru MotoGP pasaules čempionātā. Mēs izvēlējāmies atbalstīt Ducati, jo mūs iedvesmo kopīgas vērtības. Lai to saprastu, ir jāatgriežas atpakaļ laikā. Pēc Ducati pievienošanās MotoGP sērijai 2002. gadā pagāja tikai četri gadi, līdz ražotājs uzvarēja čempionātā, pārspējot Japānas lielo četrinieku, kas ilgstoši bija dominējis šajās sacensībās. Kā viņiem tas izdevās? Pārveidojot sevi. Šādu nākotni mēs iedomājamies sev augstas veiktspējas automobiļu pasaulē.

Dzimis trasē, bet paredzēts ielai – Ducati ir domāts tiem, kurus nebiedē paātrinājums no 0 līdz 100 km/h tikai 3 sekundēs. Taču tas nav viss. Ducati braucējs zina, ka motociklam ir raksturs, kas nebūs pa prātam visiem. Un tā ir arī ar CUPRA.

Bet arī tas vēl nav viss. Trīskārtējais pasaules čempions Horhe Lorenso no Spānijas un 2017. gada otrās vietas ieguvējs Andrea Dovicioso abi pārstāv Ducati komandu. Šīs sponsoru vienošanās rezultātā abi Ducati braucēji ir kļuvuši par CUPRA zīmola sejām. Uz viņu motocikliem sacensību laikā būs redzams CUPRA logotips, un viņi arī pārstāvēs CUPRA zīmolu ārpus trases.

Veidojot spēcīgas kopdarbības partnerattiecības, CUPRA turpina misiju vienot sacensību entuziastus visā pasaulē.

Vai vēlaties zināt, kas notiks tālāk?

Sekojiet mūsu Instagram @CUPRA_Official un Twitter @Cupra_Racing kontiem, un iesim šo ceļu kopā!