lv:Mūsu DNS:Autosports:Why do we race? LV/LV

Kāpēc mēs piedalāmies sacensībās?

Autosportā visu nosaka aprēķins. Uzvarētāju var izšķirt viena milisekunde. Trajektorija un ātrums, ar kādu braucējs tuvojas līkumam. Precīzais degvielas sadegšanas process, kas ļauj dzinējam efektīvi darboties sacīkšu trasē. Jā, sacīkstēs ir nozīme vissīkākajām mērvienībām, taču arī kam daudz vairāk! Tas ir sacīkšu dzīvesveids.

 

Sacīkšu pamatā ir emocijas. Tie ir līdzjutēji, kas pilnā balsī atbalsta savus favorītus. Tas ir mehāniķis, kura sirds pukst tikpat strauji kā viņa saliktais dzinējs. Tas ir braucējs, kurš nokritis ceļos, kad uzvara izlaista no rokām. Mums tas nenozīmē būt tikai labākajiem vai pirmajiem. Mēs nesacenšamies tikai par uzvaru, un daudzu viedoklis nesaskanēs ar mūsēju. Mēs to darām, jo vēlamies kļūt labāki, apli pēc apļa. Jo mūsu sirds ir pareizajā vietā. Un tāpēc, ka mēs esam apņēmības pilni veidot jaunu ceļu un jaunu izpratni par sacīkšu nākotni.

WSBK čempionāts: CUPRA drošības mašīna

Demonstrējot savu sacensību garu, CUPRA kļūst par 2018. gada WSBK čempionāta oficiālo sponsoru, kā arī nodrošina sacensību oficiālo drošības mašīnu, kas būs redzama 11 valstīs un trīs dažādos kontinentos notiekošajos posmos. Jo autosacīkstes un motosacīkstes raisa vienlīdz kaislīgas emocijas. Uz asfalta kūpošas gumijas smarža. Dzinēju skaņa. Adrenalīna deva pie stūres. Tas ir lielisks veids, kā sajusties dzīvam, un tas arī ir iemesls, kāpēc mēs darām to, ko darām.

Vai vēlaties sekot līdzi WSBK čempionāta aizraujošajiem notikumiem?

Sekojiet mūsu @CupraRacing Instagram un Twitter kontiem, lai saņemtu jaunākās ziņas.

 2018. gada kalendārs

Aiziet