lv:Lifestyle:Sunglasses, handmade for driving. LV/LV

L. G. R. īpaši CUPRA

Saulesbrilles braukšanai


Kāda ir L.G.R produktu koncepcija?


L.G.R braukšanas saulesbriļļu iedvesmas avots ir jaunu vietu atklāšana un piedzīvojumi. Itālijas Rivjēras smaržas un krāsas. Mierīga pēcpusdiena ar grāmatu Muthaiga klubā Nairobi. Atpūta no steigas akāciju paēnā. Šīs vīzijas pārtop par dizainu.


Kas nēsā L.G.R braukšanas saulesbrilles?

Mūsu produktus ir izvēlējušies tādas pasaules mēroga slavenības kā Toms Krūzs, Mariona Kotijāra, Džidžī Hadida, Džordžo Armāni un citi.

Āfrikas iedvesmotas, izgatavotas ar rokām Itālijā. Kā produktā var sadzīvot divas dažādas personības?  

Jo tā pamatā ir patiess stāsts. Ģimenes sāga, kas apvieno Āfrikas vēsturisko mantojumu ar itāļu meistarību. Šis divējādais raksturs piemīt ikvienam mūsu zīmola aspektam un visiem mūsu jaunajiem produktiem.

Pastāstiet par savu radošo procesu. 

Process sākas ar prasmīgiem amatniekiem, kuri prot izgatavot kvalitatīvus, autentiskus un izsmalcinātus produktus. Tad visi materiāli tiek apstrādāti ar tradicionālām metodēm, padarot katru L.G.R modeli unikālu. Piemēram, acetāts tiek rūpīgi pulēts ar rokām, neizmantojot šķīdinātāju vai laku, lai iegūtu zīdainu virsmu.

Vieglums ir īpašības, kas piemīt sacīkšu automobiļiem. Kā jūs skatāties uz to? 

Tā ir koncepcija mūsu Lawrence Flap modeļa pamatā. Izstrādājot to kopā ar CUPRA, mēs īpaši vēlējāmies pievēst uzmanību kustības vieglumam.

Kas iedvesmoja Lawrence Flap modeļa dizainu? 

Mēs iedvesmojāmies no CUPRA krāsām un sportiskās dvēseles, paturot prātā arī zīmola pamatvērtības: unikalitāti, izsmalcinātību un sniegumu. 

Kādus materiālus jūs izmantojāt Lawrence Flap modelī?

Mēs rūpīgi strādājām pie tā, lai izveidotu unikālu krāsu un materiālu kombināciju no nerūsējošā tērauda, ādas un rūdīta minerālstikla.

Kāda ir Jūsu mīļākā detaļa Lawrence Flap modelī?

Kātiņu ekskluzīvā bronzas krāsa, malu šuves un kātiņu gali. Kā arī ādas malas. 

CUPRA saka, ka izsmalcinātība nav iespējama bez meistarības. Kā domājat jūs? 

Mēs piekrītam. L.G.R saglabā savu itāļu vēsturi un vērtības ar rūpīgu darbu un īstiem cilvēkiem, kuri visu mūžu ir veltījuši šim smalkajam amatam. Katrs rāmis tiek pilnībā izgatavots ar rokām, izmantojot tradicionālas ražošanas metodes, lai iegūtu izsmalcinātu un dižciltīgu dizainu. 

Kas piešķir Lawrence Flap braukšanas saulesbrillēm īstu CUPRA raksturu? 

Lēcas ir pieejamas sarkana spoguļstikla un dzeltenu toņu fotohromās versijās. Tās ir vislabākās saulesbrilles braukšanai un piedāvā skaidru redzamību un maksimālu aizsardzību acīm.