lv:Mūsu DNS:Garage:CUPRA Raval LV/LV

CUPRA Raval.

Pilsētas elektromobilis, kas izaicina tradīcijas un rada emocijas.

2025. gadā mēs laidīsim klajā CUPRA Raval – mūsu pilsētas elektromobili. Automobili, kas aizvedīs CUPRA tālu pāri tradicionālajām robežām. CUPRA Raval, kas sākotnēji tika prezentēts kā UrbanRebel, ir emociju vadīts, izstrādāts un pilnveidots dumpīgākai elektriskajai pasaulei.

Priekšējo riteņu piedziņas pilsētas elektromobilis izmanto Volkswagen grupas MEB Small platformu, lai nodrošinātu emocionālu, augstas veiktspējas pilsētas automobili.

4,03 m garais automobilis ir ilgtspējības varonis, integrējot progresīvus otrreizēji pārstrādātus polimērus un biomateriālus, lai paplašinātu sasniedzamā robežas un nodrošinātu videi draudzīgāku automobili.

3D drukāto un 3D trikotāžas ražošanas pieeju kombinācija ar parametru dizainu uzlabo veiktspēju un vērtības uztveri.

cupra-raval-interior

Viegla svara dizains gan eksterjerā, gan salonā palīdz auto 226 ZS (166 kW) elektromotoram un akumulatoru blokam pilsētas elektromobili paātrināt līdz 100 km/h tikai 6,9 sekundēs un nodrošina līdz 440 km nobraucamo attālumu (nobraucamā attāluma versija).

Barselonā izstrādātais CUPRA Raval tiks laists klajā 2025. gadā; ražošana tiek plānota Martorellā, ievērojot Ekonomikas atveseļošanas un pārveides stratēģisko projektu programmu (spāņu valodā: PERTE) elektriskajiem un savienotajiem automobiļiem (spāņu valodā: VEC).

“UrbanRebel mums nozīmē vairāk nekā tikai auto. Tas ir modelis, kas demokratizēs pilsētas elektrisko mobilitāti. Pieejams un ilgtspējīgs, tas nozīmēs nākamās paaudzes ienākšanu mūsu klāstā,” sacīja Veins Grifits (Wayne Griffiths) pasākuma Impulse laikā.