lv:Owners:CUPRA Navigation System:CUPRA Navigation system update LV/LV

Kā atjaunināt jūsu navigācijas sistēmu

Atjauniniet savu navigācijas sistēmu automobiļiem no 2021. gada  

1. Dodieties uz infoizklaides sistēmas iestatījumiem, lai skatītu pašreizējo kartes datu versiju.
2. Lejupielādējiet navigācijas datus un saglabājiet tos USB datu nesējā.
3. Ieslēdziet automobiļa aizdedzi.
4. Pievienojiet USB datu nesēju infoizklaides sistēmai, kad automobilis stāv uz vietas.
5. Ja navigācijas datus atjaunināt manuāli, USB datu glabāšanas ierīcei ir jāpaliek pastāvīgi savienotai dažas dienas, līdz navigācijas dati ir instalēti. Instalēšana tiks veikta automātiski fonā, braukšanas laikā dažas dienas.

Pdf:
HOW TO UPDATE MAP DATABASE

Atjauniniet navigācijas sistēmu automobiļiem no 2018.–2021. g.  

1. Jums ir nepieciešama SD karte ar iepriekšējiem kartes datiem no jūsu navigācijas sistēmas. SD karte ir ievietota rūpnīcā Navi System 6P0 SD kartes slotā 2. Navi System Plus varat izmantot jebkuru 32 GB vai 64 GB SD karti.

2. Lai nodrošinātu netraucētu datu reproducēšanu, SD kartē jāsaglabā tikai navigācijas dati.

3. Ja izmantojat operētājsistēmu Windows, jums būs nepieciešama failu izvilkšanas programma, piemēram, 7-Zip. Šo programmu var lejupielādēt no ražotāja vietnes. Ja izmantojat citu operētājsistēmu, jums būs nepieciešama programma lejupielādēto failu izvilkšanai, kas atbalsta .zip faila formātu.

4. Kartes materiāls var aizņemt vairāk nekā 25 GB atmiņas, kas nozīmē, ka datora cietajā diskā jābūt vismaz tik daudz brīvas vietas. Lai apstrādātu tik lielus failus, datora cietajam diskam ir jābūt NTFS formatētam. Tā ir standarta sistēma, ko izmanto jaunākos datoros. Ja jums ir vecāks dators, pārbaudiet cietā diska formatējumu, pārlūkprogrammā Explorer ar peles labo pogu noklikšķinot uz cietā diska ikonas un atlasot “Properties” (“Rekvizīti”).

1. solis

Kura versija man pašlaik ir instalēta, un kura ir pieejama kā atjauninājums?

Jūs varat pārbaudīt pašreizējo karšu datu versiju savā navigācijas sistēmas satelītnavigācijā, nospiežot pogu “MENU” (“IZVĒLNE”). Displejā apstipriniet opciju “Setup” (“Iestatīšana”) > “System information” (“Sistēmas informācija”)..

1. Lai to izdarītu, izņemiet SD karti ar karšu datiem no Navi System 6P0 2. slota vai savas 32 GB vai 64 GB SD kartes un ievietojiet to datora SD kartes slotā vai pievienotajā SD karšu lasītājā.

2. Datorā izveidojiet mapi karšu datu rezerves kopijas glabāšanai.

3. Kopējiet visus datus no SD kartes uz mapi, kuru tikko izveidojāt savā datorā.

2. solis

Jauno datu lejupielāde

1. Apmeklējiet lejupielādes vietni, kur lejupielādei ir pieejami jaunākie dati.  Jums ir iespēja lejupielādēt datus vienā failā. Atkarībā no interneta savienojuma ātruma lejupielāde var ilgt vairāk nekā 8 stundas. Visi faili ir saspiesti .zip formātā.

2. Lejupielādējiet visus jaunās versijas failus un saglabājiet tos kopā jaunā mapē (piem., “Karšu atjauninājums”) savā datorā.

3. Pabīdiet SD kartes slēdzi pozīcijā “Atbloķēt” un ievietojiet SD karti datora SD kartes slotā vai ārējā karšu lasītājā.

4. Dzēsiet visus datus SD kartē vai pārformatējiet karti. Procedūra ir atkarīga no operētājsistēmas: sistēmā Windows dodieties uz SD kartes disku, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un atlasiet “Format” (“Formatēt”). Citām operētājsistēmām, lūdzu, ievērojiet ražotāja norādījumus.

5. Atveriet pirmo failu datora mapē ar lejupielādētajiem datiem (extension.zip.001).

6. Izvelciet failus SD kartē. Faili ir jāsaglabā tieši jūsu SD atmiņas kartes saknes direktorijā, tie nedrīkst tikt saglabāti apakšdirektorijā.

7. Kad izvilkšana ir pabeigta, izņemiet SD karti no datora vai karšu lasītāja. Tagad atkal pabīdiet SD kartes slēdzi uz leju pozīcijā “Bloķēt”.

3. solis

Datu importēšana navigācijas sistēmā

1. Ievietojiet SD karti atpakaļ navigācijas sistēmas 2. slotā.

2. Atjauninātās navigācijas kartes būs pieejamas, tiklīdz sistēma atpazīs atkārtoti ievietoto SD karti.

3. Ja jums ir Navi System Plus, instalējiet jauno nagivācijas datu bāzi.

 

Lūdzu, ņemiet vērā

Tā kā navigācijas dati tiek saglabāti SD kartē, kas paliek automobilī, karte var tikt pakļauta ekstremāliem vides apstākļiem. Lai nodrošinātu, ka navigācijas sistēma turpina darboties pareizi, jūsu navigācijas sistēma pieņems tikai SEAT apstiprinātās SD kartes. Ja oriģinālā karte ir pazaudēta vai bojāta, jaunu karti varat iegūt no vietējā SEAT servisa partnera.

MapCare nav pieejams Lielbritānijas automobiļiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka vienīgais veids, kā atjaunināt satelīta navigāciju, ir iegādāties SD karti no pilnvarota izplatītāja.